Відділ продаж: (044) 483-31-71, (044) 483-91-34
vf.png 050 50 17 277, ks.png 096 15 65 217

 Офіс: (044) 483-32-72Офіційний представник німецького концерну Детіа Дегеш

Пропонуємо послуги з дезінфекції офісних, торгових, складських приміщень, а також машин і тари методом аерозольної дезінфекції.

Послуги

Дезінфекція представляє собою комплекс заходів, що націлені на знищення патогенної мікрофлори, шкідливих бактерій та збудників інфекційних захворювань. Проводиться в приватних будинках, квартирах, офісних, адміністративних та інших приміщеннях.

Слід зазначити, що доцільним проведення дезінфекції буде після дератизації та дезінсекції. Зважаючи на те, що проведення процедур передбачає застосування спеціальних препаратів та обладнання, якісна дезінфекція приміщень може бути проведена лише спеціальною службою.

Комплекс дезінфекційних заходів забезпечує здоровий мікроклімат в житлових приміщеннях, створює комфортні та безпечні умови для проживання людей, усуває загрозу для життя людей.

Як проводиться дезінфекція

Знищення шкідливих мікроорганізмів та збудників різноманітних хвороб проводиться з використанням різноманітних методик, які відрізняються між собою видом робіт.

Дезінфекція механічного типу

Найбільш поширений та простий спосіб зробити приміщення чистими, та позбавитися від осередків, де розвиваються шкідливі бактерії. Механічна дезінфекція передбачає вологе прибирання, прання, чищення та проведення інших заходів, що дозволяють видалити пил, бруд з різноманітних поверхонь та предметів.

Дезінфекція фізичного типу

До таких заходів відноситься кварцування, використання бактерицидних ламп, обробка поверхонь за допомогою високих температур (кипіння, прогрівання, застосування пару) та низьких температур (виморожування).

Хімічна дезінфекція

Передбачає проведення заходів по знищенню шкідливих бактерій та мікроорганізмів за допомогою хімічних розчинів та отрут. Хімічна дезінфекція сприяє ефективному знищенню не тільки бактерій, але й грибків та їх клітин.

Для проведення хімічної дезінфекції застосовуються інноваційні методи обробки приміщень гарячим та холодним туманом. Дана технологія досить ефективна за рахунок якісного проникнення туману в найбільш важкодоступні місця.

Де можна замовити проведення дезінфекції

На проведенні дезінфекції в Києві спеціалізується наша компанія Спецтехнологія. Під час проведення робіт ми застосовуємо обладнання від європейських виробників та використовуємо сертифіковані препарати.

Дезінфекція проводиться кваліфікованими спеціалістами з дотриманням санітарно -гігієнічних норм, на всі роботи ми надаємо гарантію. На об’єкт спеціалісти виїжджають у зручний для клієнта час.

Замовити професійну дезінфекцію будь - яких приміщень за вигідною ціною можна на сайті нашого інтернет магазину або по телефону.

Ваше ім'я*

Ваш E-mail*

Повідомлення*

Захист від автоматичних повідомлень
CAPTCHA
Введіть слово на картинці*