(044) 483-31-71, (044) 483-91-34
              (044) 483-32-72
vf.png050 50 17 277ks.png096 15 65 217


Слава Україні! Працюємо в умовах воєнного стану

Офіційний представник німецького концерну Детіа Дегеш


Про компанію "Спецтехнологія"

Компанія "Спецтехнологія" заснована в 1993 році.

 

  Перевагою нашої компанії є прямі поставки з Європи та Китаю.

  Ми є представниками одних з найбільших міжнародних компаній, що працюють на ринку Пест Контроля і фумігації: "Detia Degesch GmbH", "Octavius ​​Hunt", "Plastdiversity", "Bleu line SRL".

  Більше 25 років ми є єдиним офіційним дистриб'ютором фірми "Detia Degesch GmbH" (Німеччина) в Україні. В результаті такого багаторічного співробітництва фуміганти "Фостоксин", "Магтоксин", а також "Дегеш Пластини" і "Дегеш Стрічки" німецького виробництва незмінно займають лідерські позиції за якістю обробки зерна та іншої продукції призначеної для експорту і для зберігання в Україні. "Дегеш Плейтс" (пластини), "Дегеш стріпси" (стрічки) є унікальними препаратами для обробки упакованих товарів і сипучих продуктів, таких як зерно, рис, насіння, корми для тварин, кава, какао, чай, трави, горіхи, бавовна, тютюн, борошно, прянощі і шоколад. Препарат "Фостоксин" 45г є незамінним засобом в боротьбі з кротами.

  Компанія "Спецтехнологія" є офіційним представником англійської компанії "Octavius ​​Hunt". Генератори диму на основі "Актеліка" є просто незамінними для швидкої і ефективної фумігації порожніх складів і інших приміщень.

  Співпраця з іншими міжнародними компаніями гарантує безперебійні доставки пластикових контейнерів для принад, живоловок, інсектицидних ламп - незамінних для виконання вимог системи НАССР на підприємствах харчової промисловості.

  Також ми раді запропонувати вашій увазі унікальний екологічний засіб для боротьби з комарами "Акватейн АМФ". Італійський препарат на основі силікону, легко наноситься на поверхню водойм і гарантує 4 тижні захисту від комарів.

  "Спецтехнологія" в 1996 році вперше в Україні зареєструвала виробництво і застосування пестициду на імпортованому сировину - родентицид "Ратиндан".

  Ми дуже пишаємося нашими торговими марками: "Ратиндан", "Ратиндан-М", "Ветобром" (концентрати для боротьби з гризунами), готові принади для боротьби з пацюками і мишами "Ратид-1" і "Ратид-2" (зернові, парафіновані брикети, гранули). Наші препарати були апробовані і вже протягом більше двадцяти років широко застосовуються підприємствами профілактичної дезінфекції України, клінінговими компаніями та іншими фірмами, що працюють в області дератизації.

  Головною відмінністю препаратів нашого виробництва є якість і наявність хімічного засобу (муміфікатора), який мінімізує неприємні запахи і сприяє швидкому висиханню знищення шкідників.


Наші переваги:

• Оригінальні товари

•Швидка доставка

• Індивідуальний підхід до вирішення ваших проблем

• Професійні менеджери

• Гарантія на обладнання

• Надійні постачальники

Ми завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами. Якщо у вас є якісь побажання, пропозиції, зауваження, що стосуються роботи нашого Інтернет-магазину - пишіть нам, і ми з вдячністю приймемо вашу думку до уваги:

Електронна пошта:

office@rodent.com.ua

sales@rodent.com.ua

"Detia Degesch GmbH", "Octavius Hunt ltd", "Bleu Line SRL", "UPL", "Tae Il Company", "Kukbo Science"

Партнери/Клієнти компанії «Спецтехнологія»
"Cargill", "Limagrain", "Glencore", "Shell" (Україна) , Національний банк України, "Юпеко- Юкрейн Пест Контрол", "Седна- Агро", "Ерідон", "Агросвіт", "Агрохім", "Приват - Альянс", "Спецспектр", "Агрохім Центр", "Украгросервіс", НВК "КІН", "Тесла Груп", "УКРМОРТРАНССЕРВІС", "Украгрохімтрейд",

а також партнерами нашої Компанії є підприємства профілактичної дезінфекції всіх регіонів України, підприємства та фірми, що працюють в сфері виробництва і торгівлі засобами захисту рослин,фумігаційні загони України.