Ваш кошик порожній :(
Фуміганти
Магтоксин, 0,9 кг
Фостоксин, 1 кг
Газтоксин, 1 кг
Фостоксин 45г *
Дегеш плейтс, плата, фумігант, фосфід магнію
Фуміганти
Фуміганти це хімічні засоби, що застосовуються при проведенні фумігації, вони є ефективним інсектицидом для шкідливих комах та гризунів.
Фуміганти призначаються для розпилення у вигляді пару або газу, отруйні речовини проникають через дихальні шляхи шкідників (комах та гризунів) та викликають їх загибель за рахунок порушення життєво важливих процесів в організмі.
Сферою застосування фумігантів є сільське господарство. Препарати використовуються для знищення шкідників, і карантинних в тому числі, в складських приміщеннях, де зберігаються відкриті, закриті плівкою та розміщені в мішках, запаси зерна. Також фуміганти застосовуються:
- для обробки транспортних засобів, що перевозять зерно;
- для знищення шкідників в теплицях по вирощуванню овочів;
- для обробки та насінневого матеріалу перед його висіванням.
Основні діючі речовини, у складі фумігантів:
- фосфід алюмінію
- фосфід магнію.
Відмінність препаратів на основі фосфіду магнію:
- температура, за якої проводиться фумігація (фосфід діє при температурі від 5 градусів)
- швидше виділення газу (3-4 дні фумігації фосфідом магнію)
- повніший розпад таблеток фосфіду магнію
- розпад таблеток можливий навіть за низької атмосферної вологості.
Дозування і концентрація фуміганта
Концентрація фосфіну, доступна для обробки після введення фуміганта в об'єкт або товар, залежить від двох чинників:
- Використане дозування
- Якість герметизації
Рекомендації щодо дозування надаються виробниками і можуть бути частиною реєстрації відповідно до національного законодавства.
Що стосується дозування і періоду експозиії, важливо зазначити, що перераховані нижче фактори відіграють важливу роль під час фумігації:
Температура і вологість
Вони визначають швидкість виділення газу на основі фосфіду металу - холодні та сухі умови уповільнюють виділення газу.
Вони впливають на метаболізм шкідливих організмів - за низьких температур швидкість метаболізму сповільнюється, а дія фосфіну послаблюється.
Вид комахи
Чутливість різних видів комах до фосфіну різна.
Стадія розвитку комах
Стадія розвитку комах визначає чутливість: яйця і лялечки, як правило, більш стійкі до фосфіну, ніж личинки і дорослі комахи.
Резистентні види
Підвищена резистентність видів комах до фосфіну може бути наслідком занадто низької дози та/або занадто короткої експозиції.
Вид фумігованих продукти та пакування
Щільність і склад продуктів, що підлягають фумігації, визначають проникнення фуміганта.
Деякі типи пакування (наприклад, пластикова плівка) можуть значно уповільнити проникнення - увага: дегазація також може протікати повільніше через пакування!
Витік
Втрати газу, яких неможливо уникнути шляхом поліпшення герметизації, слід компенсувати більш високим дозуванням та/або більш тривалою експозицією.
Різні діапазони доз і періоди впливу враховують ці фактори: добре навчені та досвідчені фумігатори повинні бути в змозі прийняти правильне рішення залежно від особливої ситуації на місці.
Тривалість обробки
Період експозиції починається із завершення процедури внесення фуміганту і закінчується початком процесу аерації. Фосфін є фумігантом, який потребує достатнього часу для впливу на цільових шкідників, зокрема, коли температура близька до нижньої межі застосування. Підвищення дозування не завжди може компенсувати брак часу. Ось чому рекомендацій виробників і положень, включених до стандартів, слід суворо дотримуватися.
Успішна фумігація можлива тільки за сприятливих кліматичних умов.
Успішна фумігація фосфінами вимагає досить високих температур і, в разі застосування металофосфіністих складів, досить високої вологості повітря або товарної вологи. Зазвичай температура є обмежувальним фактором. Найбільш підходящий діапазон температур, за яких бажано проводити фумігацію, становить від 15 до 30 °С. Через низьку біологічну активність шкідників фумігація за температури нижче 5 °С, головним чином у товарі, не рекомендується. Тільки спеціальні процедури, наприклад, фумігація свіжих фруктів, можуть потребувати інших умов і можуть бути винятком.
Що стосується вологості, то звичайні значення товарної вологості є достатніми для виділення газу з препаратів на основі фосфідів металів. Фумігація зерна злаків зазвичай проводиться за вологості від 9 до 14%. За винятком вкрай сухих кліматичних умов, природна відносна вологість повітря, як правило, достатня. Завжди враховуйте кліматичні умови під час фумігації, зокрема, температуру всередині фумігованого об'єкта/товару.
Місця проведення, предмети і товари повинні бути придатними для фумігації.
Перед початком фумігації об'єкт і/або товар, що підлягає обробці, а також навколишнє середовище мають бути ретельно перевірені з урахуванням їхньої придатності для ефективної, успішної та безпечної фумігації. Важливо, щоб усі робочі етапи можна було виконувати без будь-якої небезпеки для людей (робітників і сторонніх осіб) або навколишнього середовища. Можливість герметизації є важливим критерієм успіху та безпеки експлуатації. Якщо ці умови не можуть бути виконані, утримайтеся від фумігації!
Компанія Спецтехнологія пропонує оригінальні фуміганти німецького концерну Детіа Дегеш (Detia Degesch): Фостоксин, Магтоксин, Газтоксин, пластини Детіа Дегеш і стрічки Детіа Дегеш. Фуміганти, виробництва Детіа Дегеш - гарантія якісної фумігації та збереження зерна та інших продовольчих запасів. Магтоксин, а також пластини та стрічки Детіа Дегеш, єдині фуміганти на основі фосфіду магнію, які можна придбати в Україні. Фуміганти від компанії Спецтехнологія ефективно впораються з будь-якими комірними шкідниками зерна: довгоносиком, борошняним жуком, суринамським борошноїдом, вогнівкою, зерновою міллю, зерновим жуком та іншими.
За вигідною ціною замовити сертифіковані фуміганти від європейських виробників, що є лідерами у сфері фумігації та ПЕСТ контролю, пропонує компанія Спецтехнологія.